
Тример електричний Bosch ART 24 (06008A5800)
3 384 ₴
- В наличии
- Код: 06008A5800
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тример електричний Bosch ART 24.
- Телескопічна штанга 80-115 см
- Поворотна головка на 90°
- Система подачі волосіні Pro-Tap
- Тримач кабелю
- Сталева скоба для захисту декоративних рослин
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,6 |
| Класс | Профессиональный |
| Країна походження | Угорщина |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Потужність двигуна, к.с. | 0.54 |
| Мощность, Вт | 400 |
| Ремінь | наплічний |
| Ріжуча система | ножі |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Толщина лески | 1.6 мм |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Ширина косіння волосінню | 24 см |
| Ширина косіння ножем | 24 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 384 ₴
