
Лобзик Bosch PST 700 E (06033A0020)
3 414 ₴
- В наличии
- Код: 06033A0020
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лобзик Bosch PST 700 E.
- Компактні габарити
- Низький рівень вібрації
- Регулювання обертів
- Заміна полотен без інструментів
- Функція обдування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Безключове регулювання нахилу підошви | немає |
| Безінструментальна заміна оснащення | є |
| Блокировка кнопки включения | є |
| Вес (кг) | 1,7 |
| Габарити | 286x99x328 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Защитный экран | немає |
| Захист від повторного пуску | є |
| Класс | Побутовий |
| Країна походження | Німеччина |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Угол наклона | -45°/+45° |
| Можливість підключення пилососу | є |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Обрабатываемый материал | пластик |
| Особенности | швидка заміна пилочки |
| Плавный пуск | немає |
| Мощность, Вт | 500 |
| Підтримка оборотів | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Рівень звукової потужності, дБ | 88 |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип подошвы | штампована |
| Товщина пропила (дерево) | 70 мм |
| Товщина пропила (метал) | 4 мм |
| Упаковка | валіза |
| Форма рукояті | скобоподібна |
| Частота ходу | 500-3100 ход/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 414 ₴
