
Лобзик Bosch PST 900 PEL (06033A0220)
4 428 ₴
3 966 ₴
- В наличии
- Код: 06033A0220
- +380 (67) 919-14-00
Для щоденних робіт з деревом чудово підійде лобзик Bosch PST 900 PEL. Висока продуктивність та відносно тривала безперервна робота забезпечуються потужним (620 Вт) двигуном. Яскравими перевагами пристрою PST 900 PEL є 3-тактний маятниковий рух ріжучого полотна, з електронним регулюванням швидкості, з розподілом електроенергії, що подається на двигун залежно від матеріалу.
Опція затиску та міцна, стійка опора, опираються деформації, виконує точний розпил пристроєм PST 900 PEL навіть у складних умовах. Приємним доповненням, що сприяє чистоті робочого місця та огляду зони пропилу, є здування тирси, що підключається до лобзика пилососом та/або мішком для пилу. Лобзик Bosch PST 900 PEL простий у обслуговуванні. Заміна пилки не потребує спеціальних інструментів. Ергономічна рукоятка з прогумованою вставкою надійно фіксує інструмент у руці оператора, перешкоджаючи вислизуванню.
- Компактні габарити
- Низький рівень вібрації
- Регулювання обертів
- Заміна полотен без інструментів
- Функція обдування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Безключове регулювання нахилу підошви | немає |
| Безінструментальна заміна оснащення | є |
| Блокировка кнопки включения | є |
| Вес (кг) | 2,1 |
| Габарити | 342x111x378 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина робочого ходу | 23 мм |
| Защитный экран | є |
| Захист від повторного пуску | є |
| Класс | Побутовий |
| Країна походження | Німеччина |
| Угол наклона | -45°/+45° |
| Маятниковый ход | є |
| Можливість підключення пилососу | є |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Обрабатываемый материал | пластик |
| Особенности | швидка заміна пилочки |
| Плавный пуск | немає |
| Мощность, Вт | 620 |
| Подсветка рабочей зоны | є |
| Підтримка оборотів | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Рівень звукової потужності, дБ | 86 |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип подошвы | штампована |
| Товщина пропила (дерево) | 90 мм |
| Товщина пропила (метал) | 8 мм |
| Упаковка | валіза |
| Форма рукояті | скобоподібна |
| Частота ходу | 500-3100 ход/хв |
- Цена: 3 966 ₴
