
Коса електрична Bosch AFS 23-37 (06008A9000)
5 088 ₴
4 376 ₴
- В наличии
- Код: 06008A9000
- +380 (67) 919-14-00
Електрична коса Bosch AFS 23-37 є потужним та продуктивним інструментом для догляду за газонами та галявинами на присадибних ділянках. Апарат легко справляється зі скошуванням як трав'яної порослі, так і бур'янів. Ідеально збалансований корпус з ергономічною рукояткою робить модель надзвичайно комфортною у роботі.
Використаний у цьому пристрої електричний двигун потужністю 0,95 кВт забезпечує продуктивність та ефективність коси, при цьому характеризується малим рівнем шуму та відсутністю шкідливих викидів. Верхнє розташування мотора захищає його від пошкоджень та попадання вологи. Користувач може легко змінити насадки відповідно до виконуваних завдань. Зручний плечовий ремінь та D-подібна рукоятка регулюються під зростання оператора. Апарат з прямим валом має розбірну конструкцію штанги, що уможливлює компактне транспортування та зберігання моделі.
Потужний та тихий електродвигун розташований у верхній частині інструменту, завдяки чому тепер можна працювати навіть при мокрій траві; це також забезпечило відмінну збалансованість моделі
- Швидка заміна голівки з ліскою на сталевий ніж дозволяє максимально адаптувати косу під різні умови роботи
- Зручна рукоятка ергономічної форми легко регулюється по висоті залежно від зростання оператора
- Для захисту користувача зверху робочого інструменту встановлений надійний кожух
- Наплічний ремінь робить роботу більш невимушеною
- Апарат оснащений прямою розбірною штангою, що дуже зручно при зберіганні та транспортуванні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Режущий элемент | Нож |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5,3 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Класс | Полупрофессиональный |
| Конструкція штанги | Разборная |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Напряжение | однофазний (220 В) |
| Мощность, Вт | 950 |
| Ремінь | наплічний |
| Расположение двигателя | верхнє |
| Ріжуча система | ножі |
| Тип запуска | Электростартер |
| Толщина лески | 3.5 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Ширина косіння волосінню | 37 см |
| Ширина косіння ножем | 23 см |
- Цена: 4 376 ₴
