
Бур Bosch SDS-plus-5X 20x550x600мм (2608836642)
1 345 ₴
- В наличии
- Код: 2608836642
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бур Bosch - тип SDS-plus-5X - 20x550x600 мм
- Високоефективне буріння в кладці, бетоні та залізобетоні завдяки чотирьом різальним кромкам
- Швидке видалення пилу для збільшення швидкості буріння та зниження зносу завдяки чотирьом спіралям
- Центруючі наконечники направляють свердління для ефективної роботи та точних діаметрів отворів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Диаметр | 20 мм |
| Общая длина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,85 |
| Вид | шнекові |
| Габарити | 701х40х18 мм |
| Класс | Побутовий |
| Країна походження | Німеччина |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Кількість предметів у наборі | 1 шт |
| Кількість ріжучих кромок | 4 шт |
| Обрабатываемый материал | цегла |
| Назначение | для будівництва |
| Робоча довжина | 550 мм |
| Тип патрона | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 1 345 ₴
