
Пиляльний диск Bosch ECO WO 160x20/16 18 зуб. (2608644372)
400 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
- В наличии
- Код: 2608644372
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пильний диск по дереву Bosch 160x20/16x18T ECO for Wood
Особливості
- Економічний пиляльний диск з деревини — оптимальний вибір для впевненого різання дерева
- Повне шліфування зубів забезпечує рівне різання без зусиль
- Спеціальний рецепт твердосплаву забезпечує тривалий термін служби
- Завдяки ретельно контрольованому процесу виробництва цей пиляльний диск відповідає високим стандартам якості
- Цей диск підходить для різання м'якої та твердої деревини, фанери та МДФ
- Підходить для ручних та настільних пилок
- Максимальна частота обертання складає 9500 обертів за хвилину
- Форма зуба: ATB
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,27 |
| Вид | твердосплавні |
| Габарити | 258х210х5 мм |
| Діаметр диску, мм | 160 |
| Класс | Побутовий |
| Країна походження | Німеччина |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Количество зубов | 18 шт |
| Обрабатываемый материал | дерево |
| Посадковий діаметр, мм | 20 |
| Підходить для | для торцювальних пилок |
| Товщина диску | 1.4 мм |
| Товщина пильного зубу | 2.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴
