-14%

Мотопомпа для брудної води Vulkan SCWT80 (80966)
16 205 ₴
13 999 ₴
- В наличии
- Код: 80966
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мотопомпа для брудної води Vulkan SCWT80
- Мотопомпа VULKAN SCWT80 призначена для швидкого перекачування або відкачування брудної води, з наявністю невеликих фракцій
- Знайде застосування в комунальних, будівельних, городніх, садових та інших об'єктах
- Ідеальний варіант для використання аварійними бригадами
- Мотопомпа має невеликі габарити та вагу, що робить її дуже мобільним та пристосованим для легкого транспортування.
- Рама зроблена з посиленої сталі, на якій розташована система амортизаторів, призначена для поглинання вібрацій під час експлуатації
- Посилена крильчатка
- Система ручного старту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Характеристики привода | |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 40 |
| Производитель двигателя | Інший |
| Высота всасывания | 7 м |
| Висота напору | 26 м |
| Витрати палива | 1,5 л/год |
| Габарити | 580х450х475 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Допустимый диаметр частиц | 30 мм |
| Діаметр патрубка | 80 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал равлика | чавун |
| Матеріал сальника | карбід кремнію (SiC) |
| Объем двигателя | 223 см³ |
| Об'єм масла в картері | 0.6 л |
| Обороти при холостому ході, об/хв | 2500 |
| Потужність двигуна, к.с. | 7 |
| Назначение | для відкачування каналізації |
| Производительность | 58 м3/год |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип рідини, що перекачується | для забрудненої води |
| Время непрерывной работы | 2.5 години |
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴
