
Свердло спіральне MILWAUKEE, діаметр 22х230х155мм (4932373363)
611 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
- В наличии
- Код: 4932373363
+380 (50) 919-14-00
- +380 (67) 919-14-00
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло спіральне MILWAUKEE, ?22х230х155мм
Для інтенсивного, точного свердління м’якої та твердої деревини, балок великого профілю, балок, дощок для підлоги, ДСП і фанери.
Конструкція флейти Льюїса для швидкого видалення стружки.
З шестигранним хвостовиком для надійного захоплення патрона.
Для інтенсивного, точного свердління м’якої та твердої деревини, балок великого профілю, балок, дощок для підлоги, ДСП і фанери.
Конструкція флейти Льюїса для швидкого видалення стружки.
З шестигранним хвостовиком для надійного захоплення патрона.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Диаметр | 22 мм |
| Общая длина | 230 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,3 |
| Вид | шнекові |
| Довжина загальна, мм | 230 |
| Довжина робоча, мм | 155 |
| Діаметр, мм | 22 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Свердла по дереву |
| Класс | Профессиональный |
| Країна походження | США |
| Країна торгової марки | США |
| Кількість в пакуванні, шт | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 1 шт |
| Обрабатываемый материал | дерево |
| Робоча довжина | 155 мм |
| Тип хвостовика / посадки | 11мм Hex |
| Упаковка | Блистер |
Информация для заказа
- Цена: 611 ₴

